Nasze biuro

Witam Państwa serdecznie w moim Biurze Nieruchomości Villa Nova.

1pow.jpg

2pow.jpg

Często Klienci już przy pierwszym naszym spotkaniu pytają, dlaczego wybrałam akurat taką nazwę? Czy to "Villa Nova" od "willi", a może raczej od warszawskiego Wilanowa? Może mamy coś wspólnego z włoską siecią agencji nieruchomości o tej samej nazwie? Odpowiadam pytającym - otóż inspiracją naszej katowickiej "Villi" była pierwsza pisana wzmianka o Katowicach, którą odnotował w 1598 r. ks. Kazimierz Kazimirski podczas odwiedzin bogucickiej parafii św. Szczepana. Ksiądz wizytator zamieścił zaledwie wzmiankę o istnieniu wsi Katowice, a jego notatka stała się podtytułem wydawnictwa "Album Katowic. Bogucice, Załęże et nova villa Katowice - Rozwój w czasie i przestrzeni" pod red. J. Moskala, W. Janoty i W. Szewczyka, który w 1993 r. wydało nasze rodzime wydawnictwo "Śląsk". Ten właśnie album trafił na półkę mojej biblioteczki zaraz po publikacji w latach 90-tych, a gdy w 2007 r. poszukiwałam oryginalnej i wyjątkowej nazwy dla swojego biura - pomysł wykorzystania tego historycznego tytułu okazał się idealny. Założyłam więc biuro nieruchomości, które ceni swoją lokalność i regionalność, nie wstydzę się Katowic, a wręcz przeciwnie - jestem dumna z ich historii i teraźniejszości, a jako rdzenna katowiczanka z nadzieją patrzę na perspektywy ich przyszłego rozwoju i czekam na nowy gospodarczy boom.

 

 

biuro_pow.jpgTeraz parę słów o mnie. Nazywam się Blanka Przewdzing-Lis, jestem absolwentką I LO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie, po szkole średniej ukończyłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, kolejnym etapem mojej edukacji były studia podyplomowe z zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2000 r. uzyskałam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami (lic. nr 903), a w 2002 r. uzyskałam także licencję zarządcy nieruchomości (lic. nr 12883). Jestem członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, posiadam także licencję PFRN uzyskaną w 2014 r. W ramach współpracy z Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Instytutem Gospodarki Nieruchomościami prowadziłam przez wiele lat zajęcia na kursach i studiach podyplomowych dla przyszłych pośredników, prowadziłam również liczne zajęcia w ramach praktyk zawodowych dla młodych adeptów naszego zawodu.

 

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości mogę Państwu zagwarantować pełen profesjonalizm i najwyższy standard świadczonych usług. Jako pośrednik kieruję się zasadami etyki zawodowej, działam zawsze w zgodzie z interesami swoich Klientów i na ich rzecz. Bogata praktyka zawodowa zapewniła mi zarówno wszechstronne przygotowanie merytoryczne, jak i świetną znajomość naszego lokalnego rynku nieruchomości. W moim biurze uzyskacie Państwo nie tylko same oferty mieszkań, domów czy lokali użytkowych i obiektów komercyjnych, dostarczymy także Państwu wielu cennych informacji i porad w zakresie przygotowania się do nabycia lub sprzedaży nieruchomości, doradzimy też jak skutecznie i możliwie bezpiecznie zainwestować w nieruchomości posiadane środki finansowe. Pamiętajcie Państwo - profesjonalny i doświadczony pośrednik przeprowadzi Was przez wszystkie zawiłości formalne i prawne związane z osiągnięciem wymarzonego celu - zawarcia umowy najmu czy kupna/sprzedaży Waszego mieszkania, domu, lokalu czy działki.

 

Nasza zasada - "Fachowo, profesjonalnie i w dobrej atmosferze!". Gwarantujemy, że u nas poczujecie się także komfortowo i sympatycznie, zadowolony Klient to dla nas zawsze najlepsza rekomendacja.

 

Dlatego też zapraszamy i czekamy na Was w naszym biurze!

 

Blanka Przewdzing-Lis

Gdzie jesteśmy?

Biuro Nieruchomości Villa Nova mieści się w stylowej kamienicy z początku XX wieku położonej przy ul. 3 Maja 15 w Katowicach. To znakomita lokalizacja w samym centrum miasta - przy głównym handlowym deptaku, na przeciwko Dworca PKP i tuż przy głównym wejściu do Galerii Katowickiej. Jeśli chcecie nas Państwo odwiedzić - możecie dojść do nas od strony ul. Mickiewicza, ul. Słowackiego, ul. Młyńskiej lub dojechać parkując samochód przy jednej z tych ulic bądź na parkingu podziemnym Galerii. Możecie też do nas dojechać tramwajami (wszystkie linie jadące na ul. 3 Maja) lub autobusami komunikacji miejskiej (linie zatrzymujące się pod Dworcem, przy ul. Skargi, pl. Wolności lub przy pl. Andrzeja).

 

v1.jpgv2.jpgv3.jpgv4.jpg

 

 

Nasz adres pocztowy:
Villa Nova
Biuro Nieruchomości
ul. Pocztowa 16
40-002 Katowice

Nasze telefony:
tel.: 032 2046061
kom.: 691 027 438

Nasze adresy mailowe:
biuro@villanova.katowice.pl

Wyszukiwarka

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Lokalizacja

Ulica

Numer oferty

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Liczba pięter

od do

Rok budowy

od do

Liczba pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena (PLN)

od do

Cena za m² (PLN)

od do

Powierzchnia m2

od do

Pow. działki w m2

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamkniete

Bez prowizji

Szukaj

Najnowsze oferty

Designed by Possible